Reikia žvyro?

ŽVYRAS

Žvyrą galima apibūdinti kaip birią nuosėdinę uolieną, kurią sudaro žvirgždas bei smėlis. Kartais žvyras savo sudėtimi gali pasižymėti ir organinių medžiagų priemaišų ar molio dalelių turėjimu.

UAB "Karjeras" žvyras naudojamas statybose, kelių, privažiavimų, kiemų pagrindų įrengimui. Kokybiško žvyro dėka jūsų kiemas ar kelias bus paruošti tolimesniems darbams.

Taigi, ko gero su mumis sutiksite, jog žvyro nauda yra didelė. Žvyras naudojamas važiuojamosios ir vaikščiojamosios dalies grunto stiprinimui. Be to, kad žvyras gali būti įvairiai panaujamas statybose, labai svarbus žvyro vaidmuo statybose betono gamyboje. Juk iš žvyro, cemento, vandens ir smėlio mišinio gaminamas betonas.

Žvyras naudojamas ir drenažo sistemos įrengimui. Statant namą drėgnoje vietoje reikia atkreipti dėmesį, jog būtina įrengti drenažo sistemą su trapu, kad kiemas išliktų sausas po liūties. Žvyro danga pralaidi vandeniui.

Na, o žvyro sudedamoji dalis - žvirgždas, gali būti panaudojamas kaip dekoratyvinė medžiaga tvarkant aplinką.

Kiemas ir kelas į namus įrengtas žvyro danga, tai sutaupyti šeimos biudžeto pinigai. Jokios priežiūros ir rankos laisvos jūsų pomėgiams.

Žvyro pristatymas ir kaina

Žvyrą parduodame gera kaina. Žvyrą atvežame Jūsų pageidaujamu adresu. Pristatymo kaina priklauso nuo atstumo iki žvyro karjero. Transportavimo priemonės - sunkvežimiai, savivarčiai, kurių talpa nuo 5 iki 25 tonų. Reikia didesnio kiekio? - Pristatysime tiek žvyro, kiek jums jo reikia.

Laikas - pinigai, todėl darbus pradėsime nedelsiant

Taip, mes dirbame visą laiką, blogas oras ar saulė. Mums svarbu jūsų nuomonė, jūsų poreikiai ir pasitenkinimas atliktu darbu. Tiek darbo kokybė, tiek mūsų medžiagų kokybė kalba už mus pačius. Mes suprantame, kaip nelauktos aplinkybės kartais gali sustabdyti planus. Ilgametė darbo patirtis mus išmokė susitvarkyti su įvairiomis kliūtimis. Visuomet esame atviri, bet niekuomet nesiteisiname: galutinis rezultatas yra svarbiausias. Reikia patikimo pagalbininko statyboms? Susisiekite. Mes paprasti, darbštūs, žmogiški ir supratame jūsų norus, tad mūsų bendradarbiavimo nauda abiems pusėms neišvengiama.