Ilgamečiai ir patikimi žvyro tiekėjai

Žvyro ir smėlio pristatymas

Siekiame, kad mūsų klientai neturėtų papildomų rūpesčių dėl mūsų produkcijos pervežimo, juo labiau, tam yra reikalinga sunkvežimis ar kita sunkioji technika. 

Todėl, jums pageidaujant, mes pristatysime žvyrą, smėlį, žvirgždą nuosavu transportu.

Tiesiog susisiekite su mumis telefonu arba parašykite elektroninį laišką ir susitarsime dėl jums patogiausio žvyro, smėlio ar žvirgždo pristatymo būdo.

Reikalingas žvyras Kaune? 

Ne bėda. Atvešime žvyrą Kaune ir už jo ribų.

UAB "Karjeras" pasirūpins, kad jus pasiektų aukščiausios kokybės žvyras. Įmonei produkto sudėtis yra ypatingai svarbi - tai viena iš taisyklių, kuria vadovaujasi UAB "Karjeras" darbuotojai.

Nuo 5 iki 25 tonų - tiek žvyro telpa viename mūsų sunkvežimyje. Jeigu abejojate, kad žvyro jums gali būti per daug arba per mažai - nesijaudinkite. Mes viskuo pasirūpinsime. UAB "Karjeras" sunkvežimis atvež jums tiek žvyro, kiek užsisakysite. Žvyro produkcija transportuojama visoje Lietuvoje.

Na, o jeigu norėsite daugiau žvyro - ne problema. Atvešime du, tris, keturis ar net dešimt sunkvežimių, pilnų kokybiško žvyro. Mūsų įmonės žvyro karjeras yra eksploatuojamas tam, kad jo išteklius panaudotume, tad nėra ko nerimauti, jeigu norite užsisakyti žvyro daugiau.

Mūsų įmonės darbuotojai visada atsižvelgia į tai, koks yra jūsų poreikis. Tai jūs nusprendžiate, kiek žvyro atvežti, kur atvežti ir kada žvyras pasieks paskirties vietą. Jeigu paskirties vieta jūsų kiemas - ten ir atvažiuosime.

Žvyro užsakymą gausite ypatingai greitai. Visai nesvarbu, koks būtų oras - ar šviestų saulė, ar lytų lietus - mūsų sunkvežimiai visada pasiruošęs pristatyti užsakymą laiku.

Žvyras ir smėlis parduodamas gera kaina

Žvyro ir smėlio gabenimo kaina nustatoma pagal užsakomą kiekį ir pristatymo vietos kaštus. Susisiekite su mumis ir kartu aptarsime, koks pristatymo laikas tinkamiausias būtent jums.

Mes žinome, koks brangus ir trapus yra skriejantis laikas, tad nedvejodami visus transportavimo rūpesčius palikite savo srities specialistams.