Smėlis Jūsų statyboms!

SMĖLIS

Kokybiškas smėlis gera kaina Jūsų statybinėms, ir ne tik, reikmėmėms!

Mūsų žvyro ir smėlio karjere klientams paruošiamas įvairių frakcijų kokybiškas smėlis. Kiekvieno poreikis, mums yra stimulas stiebtis, siekiant aukščiausios kokybės ir didžiausios pasiūlos rinkoje. Jūsų problema - mūsų sprendimas.

Šiuo metu UAB Karjeras kviečia Jus įsigyti, pagal Lietuvoje galiojantį geotechninį standartą EN ISO 14688-1: 2002, šių frakcijų smėlį:

• Smėlis 0,063 mm - 2,0 mm: rupusis smėlis 0,63 mm - 2,0 mm, vidutinio rupumo smėlis 0,2 mm - 0,63 mm, smulkusis smėlis 0,063 mm - 0,2 mm.

UAB "Karjeras" smėlis pasižymi gerom susitankinimo savybėm.

Siekiant, kad Jūsų kiemas taptų jaukus ir komfortabilus smėlis neabejotinai gali būti pagalbininkas. Jis plačiai pritaikomas, kai tiesiamas kelias ar įrengiami takai, alpinariumai, klojamos trinkelės, maišomas betonas ar įgyvendinami įvairūs landšaftiniai projektai, pagerinant dirvos vandens pralaidumą. Norint savame kieme nesitaškyti balose, privalu įsirengti lietaus nuotekų surinkimo sistemą su trapu bei drenažą. Tai nauda Jums ir Jūsų gerbūviui. Technologiniai sprendiniai, visiems paminėtiems, ir ne tik, darbams, pareikalaus Jūsų, kokybiškų medžiagų, kurias Jums gali parūpinti Žvyro karjeras.

Esame tikri, kad kokybiški pagrindai, tai statybos ir Jūsų gerbūvio pagrindinė sėkmės formulės sudėtis.

Tad skambinkite ir teiraukitės. Jūsų patogumui dirbame ištisus metus: nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 8.00 valandos iki 17.00 valandos. Vasaros sezonu, darbo laikas gali būti derinamas individualiai, kol saulė nusileis ir statybos pasibaigs. Oras, mūsų darbams, įtakos neturi.

Smėlio pristatymas

Smėlis į Jūsų kiemą ar statybvietę gali būti atvežamas UAB Karjeras transportu. Sunkvežimis galintis gabenti iki 25 tonų pagrindų pristatys Jūsų užsakymą į nurodytą vietą. Neišsigąskite, 25 tonos tai dar ne riba. Pristatome ir Kauno rajone.

Didelė UAB Karjeras statybos pagrindų pasiūla ir gera kaina, garantuota.

Smėlio kaina

Vis dėlto, jeigu Jums įdomi kaina, susisiekite!

Žvyro karjeras laukia Jūsų rankos paspaudimo ir sandorio sudarymo.

.